Filmpje "Sneak preview: de nieuwe Vosheuvel"

30 januari 2019

Hoe ziet de nieuwbouw er uit? Wie komt waar? Wat is waar? Hoe dichterbij de verhuizing komt, hoe meer vragen! Dit filmpje kan wat antwoorden geven. Speciaal gemaakt voor onze leerlingen maar misschien ook leuk voor andere belangstellenden. Vanaf vandaag te vinden op YouTube via deze link.

Een kijkje in ons nieuwe gebouw. Wie & wat komt waar. Mag dat zomaar? Ron, Marja, Milou & Mettie waren wat in de war - natuurlijk mag dat, jullie willen toch weten waar je na de vakantie terecht komt! 

​Nieuwsgierig? Kijk snel naar deze film. Wel onthouden, ze hebben nog een week of vier nodig om alles af en mooi te maken, het is nog niet helemaal klaar.

De film duurt in totaal 18:37 minuten.Als de film op 3.48 gestart wordt mist de intro en begin je meteen in het gebouw. Klik daarvoor hier

De film gaat van de onderbouw SO, naar de bovenbouw SO, naar de lokalen van het VSO en daarna naar de vaklokalen van het VSO. Instappen vanaf het moment dat de VSO lokalen aan bod komen kan op: 11.03, klik daarvoor hier
 

Het gaat snel, soms is het door de bouwgeluiden niet perfect te verstaan maar het filmpje geeft als het goed is wel een mooie indruk van waar we terecht gaan komen en hoe gaaf het wordt. In de klas zijn er ook foto's beschikbaar om nog eens rustiger te kunnen kijken. 

Veel kijkplezier! 

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.